Przed nami 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️❤️❤️ Za niespełna dwa tygodnie (31 stycznia) wolontariusze w Polsce i na całym świecie ruszą, by grać i zbierać pieniądze dla WOŚP i wspierać tym samym pacjentów oddziałów laryngologicznych i otolaryngologicznych. Zagrajmy razem z nimi !

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem zebrane datki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Pomimo pandemii i obowiązujących restrykcji, zachęcamy do wsparcia działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy we współpracy ze Słupskim Ośrodkiem Kultury organizują licytacje: https://allegro.pl/uzytkownik/sok_slupsk?fbclid=IwAR1bKd3k_813izYGdavaWj-FktFup451Znyh1QJpxwyX0Ngq7YF075SuK_U&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-5-0112 na których osoby zainteresowane mogą nabyć ciekawe vouchery, obrazy i inne ciekawe przedmioty. A wszystko po to, by grać razem z WOŚP❤️❤️❤️

Ponadto, Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na swojej stronie internetowej uruchomiła zbiórkę online: https://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online dzięki której zamiast do tradycyjnej puszki możemy dokonać wpłaty przelewem bankowym, co jest równie szybkie, co tradycyjna wrzutka.

Wkrótce, Zespół Szkół w Damnicy uruchomi również dedykowaną do zbiórki skarbonkę, do której przelewem internetowym będziemy mogli przekazywać datki, a następnie przekazać je na rachunek bankowy WOŚP – dzięki tej inicjatywie, pokażemy jak wielkie mamy serca i ile pieniążków udało się nam zebrać na ten szczytny cel.

Aby wspomóc akcję, można również wrzucić pieniążki do puszek, które znajdują się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Damnicy oraz przy ul. Dolnej 4 (iluminacja świetlna u Pana Kazimierza).

Jako mieszkańcy Gminy Damnica, już wielokrotnie pokazaliśmy jak wielkie mamy serca. Niech będzie tak i tym razem !

❤️❤️❤️Nie bądźmy obojętni ! GRAJMY I POMAGAJMY ! ❤️❤️❤️