Urząd Gminy w Damnicy 76-231 Damnica ul. Górna 1 tel. (059) 811-30-46 WITAMY NA STRONIE GMINY DAMNICA. ŻYCZYMY MIŁEGO DNIA!


 
Urząd Gminy 



Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej



Zakład Gospodarki Komunalnej



Zespół Szkół
 w Damnicy



RELACJA Z WEEKENDU DEKADY 2013


Weekend Dekady: Inauguracyjna Gala Dekady


Weekend Dekady: Spotkania z gośćmi honorowymi



Weekend Dekady: Uliczny Teatr AVATAR



Weekend Dekady: Dzień dziecka z atrakcjami



Weekend Dekady: Turniej Drwali



Weekend Dekady: Koncert Hity Dekady



Weekend Dekady: Recital Wojciecha Gąssowskiego



Weekend Dekady: Jubileusz na wesoło



Weekend Dekady: Hity zespołu SKANER



Weekend Dekady: JAGO YOUNG 



Sportowa niedziela


FILM GMINY DAMNICA


TELEDYSK GMINY DAMNICA


FILMIK Z WEEKENDU DEKADY


 

Szanowni Państwo,

        Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem Dni Damnicy 2013.
        W ramach swej działalności GAZ-SYSTEM S.A. aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem oraz wspiera inicjatywy między innymi z zakresu odpowiedzialnych inwestycji i ekologii.
        Prowadzone przez spółkę inwestycje w zakresie rozbudowy systemu przesyłowego, służące dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego oraz bezpieczeństwu energetycznemu kraju, wzmacniają poczucie odpowiedzialności GAZ-SYSTEM S.A. za mieszkańców regionów oraz wykorzystywane zasoby naturalne. Spółka dokłada wszelkich starań, aby podejmowane działania były w pełni rozumiane i akceptowane, realizowane z poszanowaniem środowiska oraz stwarzały szansę na to, by dany region stał się znaczącym beneficjentem wdrażanych projektów.

        Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Do 2014 r. GAZ-SYSTEM S.A. wybuduje ponad 1000 km nowych gazociągów przesyłowych. Najważniejsze z nich powstaną w północno-zachodniej i środkowej Polsce. Rozbudowa sieci gazociągów może stanowić ważny element Korytarza Gazowego Północ-Południe łączącego terminal LNG w Świnoujściu z planowanym terminalem LNG w Chorwacji poprzez infrastrukturę przesyłową krajów Europy Środkowej. Inwestycje zrealizowane przez GAZ-SYSTEM S.A. w 2011 roku oraz usługa wirtualnego rewersu na gazociągu jamalskim stworzyły techniczne możliwości importu do Polski ponad 3,3 mld m sześc. gazu rocznie z nowych źródeł (ok. 30% obecnie realizowanego importu). Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o Operatorze Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową Sponsora: www.gaz-system.pl.

Operacja pt. „WEEKEND DEKADY, 
X. Jubileuszowe Dni Damnicy” z ostatecznym wynikiem 75,33 pkt. Decyzją Rady Lokalnej Grupy Działania Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi została wybrana do dofinansowania.

REGULAMIN


ORGANIZATORZY:


SPONSOR:



________________________________

Copyright BATUM 2004 © webmaster