W dniu 30 listopada br. w Jarosławcu odbył się XIII Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy. W ramach imprezy rozegrano kilka biegów dziecięco – młodzieżowych , marsz Nordic walking oraz bieg na dystansie 10 km.  W biegach młodzieżowych wzięło udział trzech reprezentantów Gminy Damnica startujących w barwach SSI Aktywni Damnica.  Ostatecznie Michał Kołtonowski zajął XI pozycję w stawce 39 zawodników kategorii klas V i VI SP. Natomiast jego starszy brat Mateusz i Norbert Jefimczyk zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.  Ich opiekunowie Wojtek i Mariola Wilkowscy startujący w biegu na 10km zajęli odpowiednio 27 na 125 mężczyzn i 21 w śród 31 pań.
Zawody w Jarosławcu były ostatnimi zaplanowanymi na ten rok, ale już od marca biegacze wracają do rywalizacji począwszy od GP Lęborka . Póki co to pewna korekta treningu by poprawić siłę i wytrzymałość i jak wszystko pójdzie dobrze to w 2014 wyniki będą równie dobre a może jeszcze lepsze.