Damnica: W sobotę, 5 lutego w Centrum Edukacji i Kultury odbył się Karnawałowy Bal Rolnika. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

5 lutego o godzinie 20.00 rozpoczął się Karnawałowy Bal Rolnika. Przybyli goście bawili się do późnych godzin nocnych przy doskonałej muzyce przygotowanej i dobranej przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. – Jest to doskonała okazja, aby choć na chwilę zapomnieć o trudach ciężkiej, codziennej pracy. Życzę, aby ten wieczór był niezapomniany – witała Maria Janusz, Wójt Gminy Damnica. Przybyli goście nie kryli zadowolenia. Parkiet od samego początku balu był zapełniony parami, które tańczyły w rytm najbardziej znanych i lubianych przebojów. W trakcie wieczoru odbył się także konkurs karaoke. Przybyli goście z dużym zaangażowaniem wykazywali się swoimi talentami wokalnymi. Zabawa zakończyła się po godz. 3 rano.
To jednak jeszcze nie koniec karnawałowych uciech, bowiem już w najbliższą sobotę, 13 lutego odbędzie Bal Sympatyków Sportu. Z tego wydarzenia relację będzie można przeczytać już 15 lutego na naszym portalu.