Druga edycja tej lokalnej imprezy biegowej przeszła do historii. Na starcie biegu głównego stanęło 88 osób i wszyscy zameldowali się na mecie. Na czele stawki znaleźli się Tadeusz Zblewski ( Talex Borzytuchom) z czasem 39min 40sek. i Artur Pelo (Wieża Postomino) 39,48 tuż za nimi z czasem 41,38 uplasował się Łukasz Mielewczyk (LKB Braci Petk).
Uczestnicy biegu byli klasyfikowani w sześciu kategoriach męskich i czterech żeńskich.
M60+ Czech Roman

W ramach imprezy zostały również rozegrane biegi młodzieżowe. Rywalizowało w nich łącznie 27 osób. W kategorii dziewcząt: Dz. klas 1-3 SP wygrała Gajda Maria, w Dz. 4-6 SP Zając Weronika , Dz. 1-3 Gim. Dalecka Martyna . Natomiast kategorie chłopców wyglądały następująco: Ch. 1-3 SP Szczepaniak Konrad ,Ch. 4-6 SP Szczerba Mikołaj , Ch 1-3 Gim. Kędra Dawid .
Całą imprezę przygotowało Stowarzyszenie Sportowo Integracyjne Aktywni Damnica.
Wsparcia projektowi udzieliły Gmina Damnica i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
A w realizacji wzięły udział : Gminny Ośrodek Kultury i Sportu i Sołectwa Zagórzyca i Karzniczka.
Duży wkład pracy wniósł też Pan Janusz Pituła na co dzień związany z KS Damnica.

Sponsorami przedsięwzięcia byli:
Nadleśnictwo Damnica, Czarbud –Tadeusz Czarnowski, Firma Ogólnobudowlana – Wojciech Janicki, PPH – PAN – Czesław Żurawski , Dostawca trofeów – pucharki pl. , oraz Radni Gminy Damnica.
Przeprowadzenie tego typu zadania byłoby niemożliwe bez pracy wielu wolontariuszy. W imieniu organizatora i zawodników wszystkim serdecznie dziękuję.