PRZEMEK RUNOWSKI „Kosiarz”- 24- latek pochodzący  z Gminy Damnica, jeden z najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy, który na 17 stoczonych walka, żadnej nie przegrał  a z tego 3 wygrał przez nokaut.  W dziesiątej stoczonej walce, zmierzył się o tytuł młodzieżowego mistrza świata federacji WBC (World Boxing Champions)  wagi półśredniej w wersji Silver z Argentyńczykiem Alfredo Rosolfo Blanco – walka wygrana tytuł młodzieżowego mistrza świata należy do Przemka.

Wychował się w Mianowicach – determinacji i uporu do treningów nauczyła go -jak sam przyznaje ciężka praca w lesie.

Swoją przygodę z boksem rozpoczął pod okiem trenera Fiodora Łapina, obecnie trenuje w

KSW Róża Karlino pod skrzydłami mentora – trenera Tomasz Różańskiego , z którym zdobywał brąz na mistrzostwach Europy w 2010 roku oraz tytuł mistrza świata federacji WBC.

Promotor grupy KnockOut Promotions , Andrzej Wasilewski twierdzi, że Przemek jest jednym z najlepszych Polaków w kategorii junior półśredniej i półśredniej, więc mimo samych sukcesów to dopiero początek jego  drogi jako pięściarza.

Przemek w tym roku oddał swoje „mistrzowskie spodenki ” na licytację WOŚP  w Damnicy – zostały wylicytowane przez wójta Andrzeja Kordylasa, który zapowiedział, że trafią z powrotem na licytację w 2020 r. wzbogacone o autograf  „Kosiarza” . Bokser zadeklarował  promowanie w następnych walkach  loga i barw Damnicy, a w najbliższym czasie herb Gminy pojawi się na Jego koszulce i szlafroku bokserskim.  Logowana odzież z walki wraz z autografami mistrza stanie się rarytasem na kolejnych licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

16 marca 2019 na gali organizowanej we Francji w Tuluzie na ringu Przemek skrzyżuje rękawice z Yannikiem Dehezem  i zawalczy o kolejny tytuł mistrzowski.

Przemek chce kontynuować swój rozwój w boksie i karierę zawodową. Wszystkich chętnych przedsiębiorców zachęcamy do sponsorowania jego determinacji uporu i marzeń. Przemek w zamian oferuje logo firm na „swoich plecach” , logo na materiałach promocyjnych, oraz reklamę na Jego social mediach.

ZACHĘCAMY DO SPONSOROWANIA KARIERY I MARZEŃ PRZEMKA 

TRZYMAMY ZA NIEGO KCIUKI