Damnica: Portal internetowy Gminy Damnica zmienia swoje oblicze. Na bieżąco pokazujemy co dzieje się w naszej gminie.

Internetowy portal Gminy Damnica redagowany jest nie tylko dla mieszkańców naszej gminy, ale także dla wszystkich, którzy zainteresowani są sprawami gminy. Otrzymujemy coraz więcej sygnałów nie tylko z kraju, ale także z zagranicy, że wiadomości z damnickiej strony internetowej znajdują szerokie zainteresowanie.
– Stworzyliśmy portal o charakterze społecznym. Dajemy możliwość pokazania wszystkich mieszkańców gminy, ich zainteresowań, sukcesów – mówi Paweł Lewandowski, odpowiedzialny za redakcję serwisu.
O dużym zainteresowaniu gminnego portalu świadczy ilość wejść na stronę. Od 20 listopada odnotowaliśmy niemal sześć tysięcy odwiedzin!
– Postanowiliśmy uatrakcyjnić ofertę naszego portalu o wiele ciekawych założeń. Wykonaliśmy także nową szatę graficzną, dzięki czemu zwiększyła się czytelność strony – mówi Bartosz Jarosiewicz, informatyk.
Serwis internetowy ma charakter elektronicznej kroniki. Pokazujemy ważne wydarzenia, ciekawych ludzi, jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.
Współpracujemy z instytucjami gminnymi i powiatowymi, aby wzbogacać serwis o najciekawsze informacje. Zachęcamy, aby wszystkie zainteresowane osoby umieszczeniem informacji kontaktowały się z pracownikami Urzędu Gminy, którzy z pewnością kompleksowo pomogą w przygotowaniu informacji. – Cieszy nas, że mieszkańcy chętnie czerpią informacje z naszej strony. To podstawa
w tworzeniu się społeczeństwa informacyjnego – dodaje Lewandowski.

Kontakt: 059 848 44 48, zp@damnica.pl