Komendant Miejski Policji w Słupsku, podinsp. Andrzej Szaniawski wręczył rozkazy personalne dwóm nowym kierownikom Posterunków Policji w Damnicy i Potęgowie. Obecni na uroczystości wójtowie gmin, życzyli nowym kierownikom dalszych sukcesów w pełnieniu bezpiecznej służby na rzecz lokalnej społeczności. Obydwaj awansowani, asp Marek Puchalski to policjanci z długoletnim doświadczeniem zawodowym i bardzo dobrą opinia służbową wśród przełożonych, jak i kolegów.

Aspirant Marek Puchalski od dzisiaj jest nowym kierownikiem Posterunku Policji w Potęgowie. Nową obsadę kierowniczą otrzymał także Posterunek Policji w Damnicy. Tam kierownikiem został sierż. szt. Radosław Pirka. Komendant Miejski Policji w Słupsku podinsp. Andrzej Szaniawski, wręczając obydwu kierownikom rozkazy personalne, życzył im sukcesów zawodowych i dalszych awansów.

Obecni na uroczystościach Wójt Gminy Damnica Grzegorz Jaworski oraz Potęgowo Jerzy Waldemar Awchimieni przyłączyli się do życzeń jednocześnie deklarując chęć kontynuowania dobrej i owocnej współpracy w obszarze bezpieczeństwa.