Bank Żywności ze Słupska, podziękował firmie WOSANA z Damnicy za wsparcie osób poszkodowanych w sierpniowych nawałnicach.Wszyscy pamiętamy sierpniowe nawałnice, w wyniku których poszkodowanych i odciętych od wody i prądu zostało wiele gospodarstw domowych. Organizując pomoc dla osób poszkodowanych oraz służb i wolontariuszy pracujących przy usuwaniu skutków nawałnic, zwróciliśmy się wówczas o wsparcie do Pana Dyrektora firmy WOSANA Zakład w Damnicy Wojciecha Puzdrowskiego. Pomoc była natychmiastowa – mówią pracownicy słupskiego Banku Żywności.

Butle z wodą oraz napojami trafiły do Banku Żywności w Słupsku, a potem do poszkodowanych z gminy Parchowo i Studzienice oraz Banku Żywności w Chojnicach, który zajął się dalszą dystrybucją wśród potrzebujących.
Aby podziękować za to wsparcie w dniu 19 października 2017 przedstawiciele Banku Żywnosci w Słupsku – Grzegorz Grabowski – Wiceprezes Zarządu oraz Lidia Hanczaruk – Dyrektor biura BŻ udali się z wizytą do firmy WOSANA w Damnicy, aby na ręce Pana Dyrektora Wojciecha Puzdrowskiego złożyć podziękowania za wspaniałą postawę, uprzejmość, hojność, wielkie serce oraz zrozumienie drugiego człowieka w potrzebie.

Autor: Bank Żywności/ Słupsk