16 października Marek Jędrzejewski był specjalnym gościem Marii Janusz, Wójt Gminy Damnica. Pan Marek jest młodym mieszkańcem Gminy Damnica zaangażowanym w życie sportowe gminy. Od lat trenuje W Klubie Sportowym Damnica w sekcji bokserskiej pod kierunkiem trenerów Marka i Antoniego Pałuckich. Pan Jędrzejewski zdobył wiele laurów na arenie krajowej i międzynarodowej wygrywając walki ze znanymi pięściarzami w swojej kategorii.
Z uwagi na podjęte decyzje życiowe, Pan Marek Jędrzejewski rozstaje się z gminą. Podczas piątkowego spotkania, Maria Janusz podziękowała sportowcowi wręczając nagrodę Wójta Gminy Damnica za szczególne osiągnięcia sportowe.
W tekście dyplomu czytamy: „ Pragnę Panu podziękować za zaangażowanie w życie sportowe, społeczne i kulturalne Gminy Damnica. Swoją postawą prospołeczną udowodnił Pan młodym mieszkańcom Gminy i Powiatu, że dzięki wytrwałości, zapałowi i ciężkiej pracy można wiele osiągnąć i być dostrzeżonym na arenie krajowej i międzynarodowej. Swoimi osiągnięciami przyczynił się Pan w znacznym stopniu do rozpromowania Gminy Damnica w kraju i za granicą, za co serdecznie dziękuję. Życzę Panu wielu sukcesów zarówno w sporcie, jak i życiu osobistym”
Marek Jędrzejewski nie pozostał dłużny Pani Wójt, której przekazał pamiątkowy puchar z jednej ze zwycięskiej walki. – Mam nadzieję, że wrócę do Damnicy i będę tu nadal związany ze sportem. Dziękuję samorządowcom i moim trenerom za dotychczasową pracę i pomoc w mojej karierze sportowej – mówił Jędrzejewski.
W spotkaniu wzięli także udział: Andżelika Harmacińska, sekretarz gminy; Dorota Bałukonis, skarbnik gminy; Antoni Pałucki, trener.