W słupskiej komendzie policji odbyła się wyjątkowa uroczystość. Komendant Miejski Policji w Słupsku oraz kadra oficerska pożegnali ośmiu odchodzących na emeryturę funkcjonariuszy.

Wśród odchodzących funkcjonariuszy znalazł się Jerzy Ostrowski, Komendant Posterunku Policji w Główczycach. Pozostali to: Adam Riabczyk, Jan Kubik, Władysław Krawc, Dariusz Zalewski, Piotr Kalinowski i Józef Fiorko.

– Dziękując za długoletnią służbę i wysiłek jaki włożyli w jej pełnienie, życzymy im wszystkiego dobrego w nadchodzącym, nowym etapie życia bez munduru – mówił Andrzej Szaniawski, Komendant.

Jerzy Ostrowski przez wiele lat pracował na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie słupskim. Jest także członkiem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Damnicy. W dniu 15 marca odbyła się uroczystość przekazania posterunku w Główczycach następcy, Panu Lucjanowi Dobrek. Udział w spotkaniu wziął Grzegorz Jaworski, Wójt Gminy Damnica, który życzył nowemu komendantowi sukcesów w wypełnianiu powierzonych obowiązków.