ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU

VI DAMNICKA BIESIADA MUZYCNA – STRZYZYNO 13 LIPCA 2019 R.

MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA PRYJAZDU

(autobusy odchodzą z przystanków autobusowych)

GODZINA ODJAZDU ZE STRZYŻYNA
Świtały 13:20 ODJAZD OK. GODZ. 18:00
Łojewo 13:25
Dąbrówka 13:40
Bobrowniki (wieś) 13:45
Bobrowniki (bloki) 13:45
STRZYŻYNO – GODZ. 13:50  
Łebień 14:00 ODJAZD OK. GODZ. 19:00
Stara Dąbrowa 14:10
Domaradz (przystanek
w kierunku Słupska)
14:15
Sąborze 14:20
Mianowice 14:25
Zagórzyca 14:30
Karzniczka 14:35
Świecichowo 14:45
Budy 14:50
Damnica (parking CEiK) 14:50
Damno (przystanek kierunek na Bobrowniki) 14:55

STRZYŻYNO – GODZ. 15:00