Z okazji Święta Policji wszystkim Policjantkom, Policjantom i Pracownikom Policji składamy najserdeczniejsze życzenia osobistej i zawodowej pomyślności 💐💐💐
To Wy zawsze byliście i jesteście do dyspozycji innych, zawsze pierwsi tam, gdzie trzeba nieść pomoc. Potraficie, nie zważając na trudy i niedogodności, z uporem, konsekwencją i niezbędną wrażliwością realizować podstawową misję Policji. Dziękujemy Wam za to 🙂😊🙂

W tym dniu warto wspomnieć o trwającej modernizacji Posterunku Policji w Damnicy.
👉Komenda Wojewódzka w Gdańsku we współpracy z naszą gminą rozpoczęła już prace. Przypomnijmy, że na ten cel z budżetu gminy Damnica zostały przekazane środki w kwocie 30 tys. zł.
👉Zakład Gospodarki Komunalnej w Damnicy wykonuje usługę rozbiórki budynku gospodarczego znajdującego się przy posterunku.
👉Dzięki takiej współpracy środki zaangażowane z budżetu naszej gminy w części wrócą do niego, a usługa wykonana przez naszą jednostkę, a nie prywatną firmę przyniesie oszczędności dla policji.

Całość zadania obejmować będzie wykonanie elewacji budynku wraz z jej dociepleniem, docieplenie dachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, kompleksowy remont wszystkich pomieszczeń wraz z adaptacją piętra na pomieszczenia biurowe, wymianę oświetlenia na ledowe oraz instalacji wod. – kan, co.o. i c.w.u. wraz z ich źródłami zasilania.
Dodatkowo wymieniona zostanie instalacja teletechniczna, a także zagospodarowanie terenu działki, na której zlokalizowany jest posterunek.