Projekt zrealizowany przy wsparciu Gminy Damnica
Impreza ta została przygotowana i przeprowadzona przez działaczy Stowarzyszenia Sportowo Integracyjnego Aktywni Damnica przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu. W Sali GOKiS w Damnicy zebrało się 35 zawodników i kilkudziesięciu widzów. Zawodnicy przyjechali z różnych miejscowości, począwszy od Koszalina, poprzez Nakło nad Notecia , Smolno a nawet WARSZAWĘ. …. Byli w tym gronie oczywiście mieszkańcy Gminy Damnica.

Marek Wojewodzic zwyciężył w kategorii 17 – 19 lat, pokonał sześciu zawodników. Damian Gawin był drugi w kategorii 20 – 40 lat. Oprócz tych dwóch naszą gminę reprezentowali: Marcin Wilkowski, Michał Sołoducha, Mirek Terkiewicz, Wojciech Sycha i Sławek Wnuczyński.

Większość z nich to jeszcze bardzo młodzi ludzie uczący się w gimnazjum, ale już o pewnych osiągnięciach w tym sporcie. Ledwie zakończył się turniej w Damnicy, a już planują następne starty. Teraz kolej na Kołobrzeg 14 maja.

Turniej w Damnicy organizowany był przy współpracy z Gminą Damnica, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i KS Damnica.