Na turnieju w Jastarni Gminę Damnica reprezentowało 8 zawodników. Wszyscy są członkami SSI Aktywni Damnica.

Jako opiekun grupy i najstarszy z nich Wojciech Wilkowski ustanowił swój rekord życiowy na poziomie 107,5 kg . W trzecim podejściu próbował wycisnąć 112,5kg, lecz niestety to nie był ten dzień.

W następnej kolejności jeśli chodzi o staż na siłowni w reprezentacji znaleźli się Marcin Wilkowski i Mateusz Kacprzak. Obaj są z rocznika 1995. Mateusz atakował swój rekord życiowy na poziomie 140 kg, lecz zachwiało sztangą i sędzia zdecydował o przerwaniu boju. Zawodnik nie był z tego faktu zadowolony gdyż uważał że miał szansę ten bój zakończyć pozytywnie. No cóż, bywa różnie- tym razem musiały mu wystarczyć dwa poprzednie podejścia, a dokładnie wynik uzyskany w drugim -było to 132,5 kg , co dawało trzecią lokatę w kategorii, zaś Marcin Wilkowski w swoich kolejnych trzech próbach zaliczał 115 , 120 i 125 kg .

Bardzo dobrze wypadli w swoich kategoriach najmłodsi. W kategorii gimnazjalistów na podium stanęli Bartek Baran i Kryspin Kowgan. Tym razem lepszym okazał się Bartek, stając na drugim stopniu podium. Kryspin musiał się zadowolić trzecią pozycją. Kolejny z gimnazjalistów Kuba Broś zajął całkiem dobrą, piątą lokatę.

W kategorii do 13 lat bardzo dobrą trzecią pozycję wywalczył debiutujący w tego rodzaju zawodach Miłosz Czaja, a jego kolega treningowy Paweł Patok był 7 na 10  startujących.

Jest to kolejne pokolenie wyciskaczy z gminy Damnica. Liczymy na to, że grupa przetrwa jakiś czas i ich wyniki będą się poprawiały z roku na rok. Na razie trzymam kciuki za ich powodzenie w treningu i wytrwałość w postanowieniu utrzymania się w formie.

SSI AKTYWNI DAMNICA