Alicja Puchała, Wiktoria Rompska oraz Marcelina Gańska, pod okiem trenera Pana Zbigniewa Pawłowskiego, zdobyły złoty medal w rozgrywkach tenisa stołowego na szczeblu powiatowym. 15.11.2022 r. w hali sportowej SP w Łupawie zostały rozegrane finałowe zawody sportowe w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży powiatu słupskiego, gdzie dziewczęta bez problemu wygrały wszystkie pojedynki eliminacyjne w grupie bez straty punktu w stosunku 3:0. W finale pokonały drużynę SP w Kawkowie 3:0 i zostały Mistrzyniami Powiatu Słupskiego! A już dziś zawodniczki reprezentują powiat słupski w półfinale wojewódzkim – trzymamy kciuki!!!
Serdecznie gratulujemy, zarówno zawodniczkom, jak i nauczycielowi Panu Zbigniewowi Pawłowskiemu. Brawo WY!!!