Mieszkasz w Gminie Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce lub Potęgowo, od jakiegoś czasu chodzi Tobie po głowie żeby stać się własnym szefem, ale ciągle się wahasz czy dasz radę? Potrzebujesz wsparcia aby zrealizować swoje marzenie o własnej firmie?

Informujemy, że z myślą o takich osobach jak Ty został uruchomiony II nabór zgłoszeń do projektu ZAPRASZAMY DO KLASY BIZNES! Będzie prowadzony od 6 do 17 marca 2017r. bliższe informacje można uzyskać w Biurze Projektu ul. Zjednoczenia 16a w Dębnicy Kaszubskiej pokój nr.2

Biorąc udział w projekcie otrzymasz wsparcie szkoleniowo-doradcze  pomagające poprowadzić własną firmę i pokonać pierwsze, trudne momenty zmagania się z procedurami, pozyskiwaniem klientów, organizacją swojej pracy, zawieraniem umów czy rozliczaniem z urzędami oraz do 23 tys wsparcia finansowego na zakupy inwestycyjne i ok. 1600zł przez okres od 6 do 12 miesięcy wsparcia na pokrycie bieżących wydatków.
Projekt realizowany przez JMM Mariusz Lewandowski w partnerstwie z firmą Pegaz Group Sp. z o.o. oraz Gminą Dębnica Kaszubska jest wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby pozostające bez pracy zamieszkujące gminy: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Potęgowo. Kryteria udziału w projekcie, dokumentacja zgłoszeniowa znajdziesz na stronie projektu www.jmm.net.pl/klasabiznes .

jmm_plakat-A3_Pomorskie_2016-12-22 (2)